vtsGrupa kapitałowa VTS stanowi łącznie kilkanaście spółek regionalnych, zlokalizowanych na całym świecie. Urządzenia VTS dostarczane są do 40 państw w Europie, na Bliskim Wschodzie, w krajach Azji i Pacyfiku oraz w Stanach Zjednoczonych

provent

Naszym celem jest produkcja najlepszych, innowacyjnych rozwiązań na rynku wentylacyjnym w Polsce. W procesie ciągłego doskonalenia jako swoje kryterium przyjmujemy niezawodność i energooszczędność naszych produktów oraz jakość dostarczanego przez nie powietrza, aby nasi Klienci mogli przy jak najniższych kosztach eksploatacji cieszyć się najwyższym komfortem użytkowania.

 

logo-frapolFRAPOL, spółka należąca do GRUPY KAPITAŁOWEJ INSTAL – KRAKÓW  jest jednym z największych  producentów i dostawców   standardowych oraz wysoce specjalistycznych systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. 
systemair

Systemair od momentu swego powstania w 1974 roku, dba o podstawowe bogactwo człowieka jakim jest czyste powietrze. Dziś Systemair to jedna z wiodących firm wentylacyjnych na świecie. To historia sukcesu zapoczątkowanego w Skinnskatteberg w Szwecji, ideą prostego wentylatora kanałowego. Zrewolucjonizował on współczesny świat wentylacji.