Firma Daikin jest wiodącym w Europie producentem rozwiązań układów ogrzewania, chłodzenia, wentylacji i klimatyzacji o wysokiej sprawności energetycznej, przeznaczonych do użytku przemysłowego, komercyjnego i mieszkaniowego

samsungFirma Samsung oferuje najwyższej jakości klimatyzatory przeznaczone zarówno do użytku prywatnego, jak i komercyjnego. To optymalne efekty zarówno w domu i w mieszkaniu, jak i w biurach, obiektach handlowych czy przemysłowych.

 

mitsubishi

Klimatyzatory Mitsubishi to symbol japońskiej niezawodności, dbałości o środowisko, a także najwyższej jakości. W zależności od potrzeb możecie Państwo wybrać niewielkie urządzenie, które w łatwy sposób można zamontować na ścianie, suficie lub podłodze lub urządzenie uniwersalne będące doskonałym rozwiązaniem dla średniej wielkości budynków.

 

 

logo-rotensoFirma ROTENSO Electric Industrial Co. JP Ltd to japoński koncern elektroniczny założony w 1987 roku przez naukowca i biznesmena Daisuke Emoto. Misją firmy jest dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań w instalacjach klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania opartych o wysokowydajną i energooszczędną technologię Inverterową. Oferta obejmuje klimatyzatory do zastosowań domowych oraz komercyjnych.

fujitsu

FUJITSU klimatyzacja komfortu – DLA DOMU Klimatyzatory SPLIT, systemy MULTI oraz systemy AIRSTAGE VRF to aerotermiczne rewersyjne pompy ciepła o zmiennym przepływie czynnika chłodniczego R410A, stanowiące obecnie najnowocześniejsze rozwiązania techniczne i technologiczne z dziedziny klimatyzacji komfortu i ogrzewania pomieszczeń producenta Fujitsu General Limited.

logo

Klimatyzacja MDV to marka firmy Midea od kilkunastu lat jest wiodącym producentem urządzeń klimatyzacyjnych.Blisko współpracuje z japońską firmą Toshiba, m.in. w zakresie produkcji sprężarek i innych podzespołów do klimatyzatorów i urządzeń chłodniczych.Urządzenia klimatyzacyjne marki Midea są doskonale znane w Niemczech, Włoszech,Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.