carrierFirma Carrier to światowy lider w produkcji zaawansowanych rozwiązań z zakresu ogrzewania, klimatyzacji i chłodzenia. Firma Carrier stanowi część UTC Building & Industrial Systems, jednostki należącej do United Technologies Corp., międzynarodowego dostawcy urządzeń dla przemysłu kosmonautycznego i budowlanego.

lennox

Lennox HVAC EMEIA to Pion LII (Lennox International Inc.), zajmujący się działalnością w sektorze HVAC w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Indiach i w Afryce. Od 1 października 2012 r. HVAC EMEIA wchodzi w skład nowopowstałego podmiotu Lennox HVAC&R EMEIA powstałego w wyniku fuzji dwóch jednostek LII w Europie: Lennox HVAC EMEIA i Heatcraft Europe (Commercial Refrigeration).

cool
P.P.H. Cool jest największą polską firmą dostarczającą freonowe urządzenia chłodnicze dla potrzeb przemysłu, handlu, gastronomii i klimatyzacji. Firma rozpoczęła swoją działalność w 1981, wykonując montaże i serwisując instalacje klimatyzacyjne. Wraz ze zmianą systemu gospodarczego, na przełomie lat 1989/1990 firma rozpoczęła import nowoczesnych agregatów chłodniczych, sprężarek i klimatyzatorów.

 

 

 

clint
HVAC Serwis oferuje kompletną i zintegrowaną gamę urządzeń marki CLINT do centralnej klimatyzacji budynków przemysłowych i produkcyjnych, w tym części biurowych i magazynowych. Bogata oferta łączy szeroki zakres rozwiązań będących wartością dodaną dla firm i przedsiębiorstw.